Paper Pack
yükleniyor...
Keşfet
kaydır

Hakkımızda

Hakkımızda

Paper Pack Matbaacılık; 2002 yılında Marmara Üniversitesi Matbaa Teknolojileri Lisans Bölümü mezunu Emre Saraç tarafından İstanbul’da kurulmuş ve matbaa sektörüne adımını atmıştır. Kuruluşun ilk yıllarında dışardan hizmet alarak kartvizit, davetiye, broşür, afiş tasarımı ve üretimi yapan Paper Pack; matbaa sektöründe giderek deneyim ve tecrübe kazanmış, böylelikle kartvizit, davetiye ve broşür alanında hizmet vermeyi bırakarak karton kutu, karton çanta, oluklu koli, karton sıvamalı mukavvadan kutu, karton sıvamalı oluklu kutu, opp lamineli ve laminesiz ambalaj, alüminyum baskılı kapak gibi ambalaj üretimi ve tasarımına başlamıştır. 

 

 

Kuruluşundan bu yana çeşitli sektörlerden firmalarla çalışmalarını sürdüren Paper Pack; bünyesinde bulundurduğu kapsamlı üretim hattı ile matbaa sektöründe giderek büyümeye ve adını duyurmaya başlamıştır. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda en çok ambalaj tasarımı ve üretimi alanında hizmet veren Paper Pack; alanında uzman birçok tasarımcı, grafiker ve matbaa sektörünün önde gelen isimleriyle çalışmakta, müşterilerden gelen çeşitli baskı ve tasarım taleplerini büyük bir titizlik ve özenle karşılamaktadır.

 

 

Hizmet verdiği firmaların ve müşterilerin istekleri doğrultusunda tasarım ve üretim sürecini sürdüren Paper Pack; titizlikle yürütülen bir tasarım çalışmasının ardından, finalize edilen tasarımı müşterilere ileterek onaya sunmakta ve müşterilerin talepleri doğrultusunda tasarımda çeşitli değişiklikler ve düzenlemeler yapmaktadır. Tasarım onayının ardından müşterilerin arzusuna göre dijital ya da orijinal numune sunulmaktadır. Malzeme seçimi müşteriler ile kararlaştırılıp, son numune onayı da alındıktan sonra baskı öncesi hazırlıklar tamamlanmakta ve ürünlerin baskısı gerçekleştirilmektedir. Basılan ürünler; alanında uzman isimler tarafından denetlenip kontrolleri yapılmakta, denetim sürecinin ardından ise baskı sonrası işlemlere devam edilmektedir. Son olarak basılan ürünlerin kalite kontrolü ve paketlemesi yapılmakta, sevkiyata hazırlanan ürünler müşterilere güvenle sevk edilmektedir.

 

 

Sektörde gösterdiği başarı, müşteri memnuniyeti, alanında uzman kadro, kalite ve titizlikle yürütülen çalışmaların sonucu olarak Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet veren Paper Pack; Almanya, İsrail, Kuveyt, Fransa, İngiltere gibi ülkelerle de aktif olarak çalışmalarını yürütmektedir. Genel ve lüks ambalaj ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmanın yanı sıra katalog, dergi, ve defter basımı ile de hizmet veren Paper Pack; tekstil, turizm, cam, porselen ve hediyelik eşya kutuları gibi sektörlerin yanı sıra, yurt dışı merkezli firmaların Türkiye ofislerine üretim hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde bulunan makine parkurunun sayısını, gelişen teknolojiyi, matbaa ve tasarım sektöründeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerden gelen istek ve talepleri dikkate alarak sürekli yenilenmeye ve en iyi şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Paper Pack Matbaacılık

Referanslarımız

VIEW
CLOSE