Paper Pack
yükleniyor...
Keşfet
kaydır

Grafik Tasarımı

Grafik Tasarımı

Müşterilerimizle yaptığımız detaylı görüşmelerden sonra Paper Pack Matbaacılık ekibi olarak grafik tasarım sürecine başlarız. Alanında uzman grafik tasarımcılarımız; en kısa sürede, en kaliteli tasarımları elde etmek için yoğun bir çalışma sürecine başlarlar.

 

Hazırlayacağımız ürün ile ilgili müşterilerimizden bilgi aldıktan sonra detaylı bir çalışma taslağı oluştururuz ve bu aşamaya tüm ekibimizi dahil eder, toplantılar yaparız. Tasarım sürecindeki tüm aşamaları bölümlere ayırır, bu bölümlere detaylı açıklamalar yazar, böylece planlı programlı ve verimli bir çalışma başlatmış oluruz. Detaylı bir çalışma taslağı elde ettikten sonra, çalışma taslağımızı bilgisayar ekranına geçirmeye başlarız.

 

Çalışma taslağı bilgisayar ekranına geçtikten sonra grafik tasarım sürecinin en uzun aşaması başlamış olur. Bu aşamada kullanacağımız renk paletini ve yazı tipi seçimini belirleriz. Tasarımcılarımız, grafik tasarım için geliştirilmiş profesyonel bilgisayar programlarını kullanarak, yapmakta olduğumuz ürün ile ilgili oldukça kapsamlı örnekler ve numuneler hazırlamaya başlarlar. İlk tasarım örnekleri oluşturulduktan sonra, tüm ekip elde edilen tasarımı kontrol eder ve tasarımcılarımıza geri bildirimlerde bulunur. Gerekli revizeler yapıldıktan sonra ilk tasarım numunesi müşterilerimize ulaştırılır ve bu kez de müşterilerin geri bildirimlerine odaklanılır. Böylece, tasarım mükemmel halini alana kadar gerekli iyileştirmeler yapılır. Müşterilerimizden tasarım için onay aldıktan sonra, oluşturduğumuz tasarıma metin eklemeye başlarız. Elde ettiğimiz ürün tasarımı son haline ulaştıktan sonra, tasarımı çeşitli sürümlere kaydeder ve müşterilerimize göndeririz.

 

Grafik tasarım sürecinin ardından, baskı öncesi hazırlık aşamasına geçilir. Baskı hazırlık aşamasından önce, ürün baskısında kullanacağımız malzemeleri belirlemek gerekir. Bu nedenle müşterilerimizle tekrar görüşür, bütçelerine uygun çözümler sunmaya özen göstererek malzeme numuneleri gönderir, oluşturduğumuz grafik tasarımı göz önünde bulundurarak en verim alacakları, bütçelerine en uygun malzemeyi seçmeleri konusunda rehberlik ederiz. Malzeme seçimi de netleştikten sonra baskı öncesi hazırlık aşamalarına geçeriz.

VIEW
CLOSE